LBB Latgales nodaļas konference “Latgales kultūras mantojuma sardzē: iedvesmojot, izglītojot, darot!”

2022. gada 9. septembrī tiešsaistes platformā “MS Teams” notiks Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) Latgales nodaļas konference “Latgales kultūras mantojuma sardzē: iedvesmojot, izglītojot, darot!” Konferenci organizē LBB Latgales nodaļa, Rēzeknes Centrālā bibliotēka ar Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda Latgales kultūras programmas, LBB, “Europe Direct Austrumlatgalē” un Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības atbalstu.
Konference nepieciešama, lai aktivizētu, spēcinātu un vienotu Latgales bibliotekāru kopienu kultūrvēsturiskā mantojuma izzināšanā, saglabāšanā un nodošanā nākamajām paaudzēm, kā arī atskatītos uz labās prakses piemēriem un dalītos ar tiem ar kolēģiem, sekmējot konferencē gūto zināšanu pārmantojamības ilgtspēju jaunu ideju īstenošanā bibliotēkās un tālāk vietējās kopienās.

Lasīt tālāk

LBB Latgales nodaļas konference “Pašizglītība personības attīstībai”

2021. gada 14. maijā tiešsaistē notiks Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) Latgales nodaļas konference “Pašizglītība personības attīstībai”. Paralēli konferences norisei platformā “Zoom” tā tiks translēta Latvijas Bibliotekāru biedrības “Facebook” lapā. Konferenci atbalsta Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda Latgales kultūras programma, Latvijas Bibliotekāru biedrība un Ludzas novada pašvaldība.

Lasīt tālāk