LBB literārais pārgājiens 2024

“BREINEIGS BIBLIOTEKĀRO SAJŪTU PIEDZĪVOJUMS BALVU NOVADĀ”

2024. gada 16.–17. augustā Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) aicina doties pārgājienā no Balviem līdz Viļakai.

Ceļā no Balviem uz Upīti un Viļaku ar sirdi, ar prātu, ar kājām, ar auto iepazīsim Ziemeļlatgales kultūras mantojumu kopā ar Rutu Cibuli – Balvu centrālās bibliotēkas vadītāju un tradicionālās kultūras eksperti.

Nakšņosim un vakarēsim viesu mājā “Paradīzes”.

Nepieciešamais – labs garastāvoklis, fiziskā gatavība negaru pastaigu veikšanai, piemērots apģērbs, uzkodas enerģijas atjaunošanai, personīgais/ar kolēģiem dalītais transports, lai ierastos Balvos 16. augusta rītā plkst. 10.40., kā arī otrā dienā atgrieztos mājās.

Ar kājām ejamais attālums aptuveni 18 km, ar dalītu auto aptuveni 54 km.

Dalības maksa: LBB biedriem, Latvijas Akadēmisko bibliotēku asociācijas (LATABA), Latvijas Muzeju biedrības biedriem 65 EUR, pārējiem 75 EUR.

Dalības maksā iekļautas 5 ēdienreizes, naktsmītne, dienas un nakts aktivitātes.

Nav iekļautas transporta izmaksas līdz Balviem un mājup, jo transports katram individuāls.

PIETEIKŠANĀS līdz 1. jūlijam, aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu un 5 darba dienu laikā pēc LBB uzaicinājuma saņemšanas samaksājot dalības maksu.

UZMANĪBU – atteikuma gadījumā dalības maksa nav atgūstama!

Dalībnieku skaits – 20 dalībnieki!

Tālrunis informācijai: Aija Jankava 29497230