Biedrības sociālie tīkli

Facebook
Youtube
Flickr
Slideshare

Jauno speciālistu sekcijas sociālie tīkli

WordPress
Facebook
Youtube
Flickr
Slideshare
Twitter

Biedrības sekretāre

Kristīne Deksne
T. 67716043, M. 26217992
E. kristine.deksne@lnb.lv

Biedrības kontakti

Adrese: Mūkusalas iela 3, Rīga, LV-1423
E. bibliotekarubiedriba@gmail.com

Rekvizīti

Latvijas Bibliotekāru biedrība
Reģistrācijas Nr.: 40008007789
Adrese: Mūkusalas iela 3, Rīga, LV-1423
Banka: Citadele
Kods: PARXLV22
Konts: LV28PARX0000672241014

LBB logo uz caurspīdīga un balta fona.
Pēc pieprasījuma: Adobe Illustrator formātā.

Valde

Māra Jēkabsone – valdes priekšsēdētāja
M. 26115747
E. mara.jekabsone@jurmala.lv
bibliotekarubiedriba@gmail.com

Elīna Veļa– valdes priekšsēdētājas vietniece
M. 25436687
E. vela.elina@gmail.com

Ruta Suseja
M. 29446654
E. ruta.suseja@rezeknesbiblioteka.lv

Santa Gudža
T. 63960581, M. 27194304
E. santa.gudza@bauskasbiblioteka.lv

Ineta Melne
M. 26814257
E. ineta_melne@inbox.lv

Gunta Grundmane
M. 29608727
E. gunta.grundmane@kuldiga.lv

Liene Kainaize
T. 29378435
E. liene.kainaize@inbox.lv

Reģionālās nodaļas

Olga Kronberga – Vidzemes reģionālās nodaļas vadītāja
T. 64250838, M. 29743749
E. olga.kronberga@vcb.valmiera.lv

Inta Kušnere – Latgales reģionālās nodaļas vadītāja
T. 65781194
E. inta@ludzasbiblio.lv

Edīte Krasnopa – Kurzemes reģionālās nodaļas vadītājs
M. 28777917
E. varme.biblioteka@kuldiga.lv

Irina Šanceva – Zemgales reģionālās nodaļas vadītāja
M. 26194541
E. irina.sanceva@jelgavasnovads.lv

Sekcijas

Aija Jankava
Bērnu un skolu bibliotēku sekcijas vadītāja
T. 29497230
E. aijajankava@inbox.lv

Jana Dreimane
Grāmatniecības un bibliotēku vēstures sekcijas vadītāja
E. jana.dreimane@lnb.lv

Vadītāja vieta ir brīva, tiek gaidīti interesentu pieteikumi
Novadpētniecības sekcijas vadītāja
E. bibliotekarubiedriba@gmail.com

Viktorija Agafonova
Bibliotēku mārketinga sekcija
E. Viktorija.Agafonova@biblioteka.jelgava.lv

Rūta Bokta
Jauno speciālistu sekcijas vadītāja
M. 22023043
E. ruta.bokta@gulbenesbiblioteka.lv, lbb.jss@gmail.com