LBB Vidzemes nodaļas 21. saiets-konference “Bibliotēkas pamatvērtības un nākotnes izaicinājumi” 2018. gada 18.–19. jūlijā Alūksnē

2018. gada 18.–19. jūlijā Alūksnes Kultūras centrā, Alūksnē, Brūža ielā 7, notiks Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) Vidzemes nodaļas 21. saiets-konference “Bibliotēkas pamatvērtības un nākotnes izaicinājumi”.

Konferenci organizē LBB Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Alūksnes pilsētas bibliotēku. Mūs atbalsta Alūksnes novada pašvaldība, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Europe Direct informācijas centrs Gulbenē un Eiropas Savienības Erasmus+ programma.

Konferencē aicināti piedalīties Latvijas bibliotēku speciālisti un blakusnozaru profesionāļi.

Aicinājuma vēstule / Pieteikuma forma / Programma (Word)

Darba kārtība:

18.07.2018.