Aicinām uz LBB simtgades kongresu!

Otrdien, 2023. gada 25. aprīlī, plkst. 10.00–15.30 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Mūkusalas ielā 3, Rīgā, notiks Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) kongress. Šī gada kongress tiks aizvadīts LBB simtgades zīmē, tādēļ lielākā daļa kongresa satura būs saistīta ar LBB vēsturi. Tā kā šogad savas trīs gadu darba pilnvaras noliek esošā LBB valde un revīzijas komisija, kongresa laikā notiks jaunas LBB valdes un revīzijas komisijas vēlēšanas. Kongresa noslēgumā visi tiks aicināti uz kopīgu fotografēšanos un LBB simtgades kūkas baudīšanu.

Darba kārtībā:

1. Kongresa atklāšana.
  2. Informācija par LBB valdes un revīzijas komisijas vēlēšanu kārtību.
  3. Prezentācijas par LBB darbu simts gados.
  4. LBB 2022. gada pārskata prezentācija.
  5. Atskats uz LBB valdes, reģionālo nodaļu un sekciju darbu 2020.–2023. gadā.
  6. Balsojums par jaunajiem LBB goda biedriem.
  7. Vēlēšanu rezultātu paziņošana.

Ja nevarat piedalīties kongresā, lūdzam izsniegt pilnvaru jūs pārstāvēt citam LBB biedram. Šādu iespēju paredz Biedrību un nodibinājumu likuma 34. panta otrā daļa. Pilnvara izdodama rakstveidā un nosūtāma uz e-pastu bibliotekarubiedriba@gmail.com līdz 21. aprīlim.

Paziņojums par kongresu (PDF)
Kongresa programma (PDF)
Juridiskas personas pilnvara (Word)
Fiziskas personas pilnvara (Word)
Juridiskas personas pilnvara elektroniskai parakstīšanai (Word)
Fiziskas personas pilnvara elektroniskai parakstīšanai (Word)
LBB valdes un revīzijas komisijas kandidāti
LBB valdes un revīzijas komisijas vēlēšanu nolikums (PDF)

Ikviens biedrs ir aicināts iesniegt arī citus jautājumus kongresa darba kārtībai. Pieteikumi iesniedzami līdz 21. aprīlim uz e-pastu bibliotekarubiedriba@gmail.com. Īpaši gaidīsim priekšlikumus goda biedru nominācijai. Izvirzot goda biedra nomināciju, lūdzam pievienot pamatojumu, kādēļ šis biedrs būtu nominējams par LBB goda biedru.

Lai piedalītos kongresā, obligāti jāveic reģistrācija. Tiešsaistes reģistrācijas formu lūdzam aizpildīt līdz 21. aprīlim. Dalība kongresā ir bez maksas.

Ikviena biedra dalība kongresā ir svarīga! Aicinām sagaidīt LBB simtgadi kopā!

Ziņu sagatavoja:
LBB valde