Izsludināta atkārtota reģistrācija konferencei “4CanGurus 2020” tiešsaistē

Latvijas Bibliotekāru biedrības Jauno speciālistu sekcija (LBB JSS) sadarbībā ar Madonas novada bibliotēku rīko Starptautisku Baltijas jauno bibliotēku un informācijas speciālistu konferenci “4CanGurus 2020, kura vienlaikus pulcēs ne tikai Latvijas, bet arī Baltijas bibliotēku un informācijas zinātnes jaunos speciālistus!

Konference norisināsies tiešsaistē – platformā “Zoom” – 2020. gada 24. novembrī. Aicinām jaunos speciālistus reģistrēties dalībai līdz 6. novembrim (reģistrācijas veidlapa), kā arī sekot līdzi aktualitātēm konferences pasākuma “Facebook” lapā!

Izvērtējot epidemioloģisko situāciju Latvijā un Baltijas valstīs, nolemts konferenci “4CanGurus 2020” rīkot tiešsaistē, lai gan sākotnēji tās norise bija plānota Madonas novada bibliotēkā, kas veidotu pirmo pilno “4CanGurus” konferences tūri, aptverot visus Latvijas novadus. Līdz šim jaunie nozares speciālisti pulcējušies jau četrās šāda veida konferencēs: Gētes institūtā (Rīgā), Preiļu Galvenajā bibliotēkā, Ventspils bibliotēkā, Jelgavas pilsētas bibliotēkā.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Aiga Pīķe
LBB JSS vadītāja
“4CanGurus 2020” organizatore

 

Konferences norisi atbalsta:

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment

*Required fields Please validate the required fields

*

*