LBB Zemgales nodaļa izsludina konkursu “Gada bibliotekārs Zemgalē 2020”

Latvijas Bibliotekāru biedrības Zemgales nodaļa jau tradicionāli ceturto gadu pēc kārtas organizē konkursu “Gada bibliotekārs Zemgalē 2020”.

Gada bibliotekāra balvai aicinām pieteikt sevi vai savus kolēģus no Zemgales bibliotēkām. Balvas pretendentu apzināšana un balvas pasniegšana ir vērsta uz bibliotēku pozitīvu publicitāti – pašvaldības, valsts un starptautiskajā mērogā, kā arī izciliem sasniegumiem bibliotekārās apkalpošanas jomā. Šogad ar atzinības balvu tiks novērtēts bibliotekārs, kurš bibliotēku nozarē strādā, vēlams, līdz desmit gadiem un kura pēdējo piecu gadu darbā vērojama dinamika, aizrautība, kvalitāte un jaunas idejas.

Pieteikumus Zemgales gada bibliotekāra balvai gaidām līdz 2020. gada 10.­ augustam iesniedzot rakstiski klātienē Akadēmijas ielā 26, Jelgavā, vai elektroniski pa e-pastu info@biblioteka.jelgava.lv.

Gada bibliotekāra balvas nolikums un pieteikuma forma (PDF)

LBB Zemgales nodaļas vadītāja
Aiga Volkova