Pirmo reizi LBB vēsturē piedalāmies Sieviešu rallijā!

Šī gada martu Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) sāk ar unikālu un nebijušu aktivitāti – dalību NuKo.lv Sieviešu rallijā, kas notiks 9. martā Rīgā.

Sieviešu rallijs tiek rīkots par godu Starptautiskajai sieviešu dienai, un šogad notiks jau 11. reizi. Droši var apgalvot, ka tas ir viens no oriģinālākajiem, spilgtākajiem un vērienīgākajiem Sieviešu dienas pasākumiem Eiropā.

Par to, cik bibliotekāres šajā rallijā ir piedalījušās, vēsture klusē, taču skaidri zināms, ka pirmo reizi LBB vēsturē rallijā piedalīsies arī LBB komanda “Bibliotekāres”.

Komandas sastāvs:

• Māra Jēkabsone, LBB valdes priekšsēdētāja, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku attīstības centra galvenā bibliotekāre,
  • Krista Annija Lauberga, LBB valdes locekle, Cēsu Centrālās bibliotēkas sociālo mediju speciāliste,
  • Lāsma Zariņa, LBB Zemgales nodaļas vadītāja, Jelgavas pilsētas bibliotēkas direktore,
  • Inese Erdmane, LBB Vidzemes nodaļas Valmieras grupas vadītāja, Valmieras bibliotēkas galvenā bibliotekāre.

Dalības mērķis ir lauzt stereotipus par bibliotekāra profesiju un demonstrēt, ka bibliotekāres var būt gan stilīgas, atraktīvas un pamanāmas, gan veiklas un attapīgas. Turiet īkšķus un sekojiet līdzi rallija norisei!

Māra Jēkabsone
LBB valdes priekšsēdētāja