“Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2017” – balsojums tiek sākts no jauna

Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) informē, ka sakarā ar nekorektu balsošanas aģitāciju tiek anulēti visi līdz šim veiktie balsojumi un balsošana par LBB nomināciju “Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2017” tiek sākta no jauna.

Laikposmā no 17. janvāra līdz 23. februārim tika saņemti 37 pieteikumi, un tie visi tiek nodoti Jūsu vērtējumam – ir izveidota tiešsaistes balsošanas anketa “Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2017”, kur iespējams izvēlēties un nobalsot par notikumu, kurš ir pelnījis saņemt šo titulu. Visvairāk balsis ieguvušo notikumu godināsim Latvijas Bibliotēku festivāla laikā. Balsojums būs atvērts līdz 31. martam. Saite uz balsojuma anketu: http://ej.uz/Jaunais_balsojums_GB_2017.

LBB nominācijas “Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2017” mērķis ir atcerēties un akcentēt nozīmīgākos pagājušā gada notikumus, izveidot to apkopojumu. Nominācijas koncepcija paredz demokrātisku pieeju – ikvienai bibliotēkai un bibliotekāram bija iespēja pieteikt savu notikumu un arī rezultātu noteiks bibliotekāru balsojums.

Ja ir vēlme un enerģija, nominācijas kandidāti var izvērst aģitācijas kampaņu par savu notikumu. Ir tikai divi noteikumi:

  • balsošanā piedalās tikai bibliotekāri un bibliotēku nozares pārstāvji, nevajadzētu aicināt balsot lasītājus, radus, draugus, paziņas; LBB Gada notikuma koncepcija paredz, ka vērtējumu par notikumiem sniedz un par finālistiem un pirmās vietas ieguvēju lemj bibliotekārā sabiedrība;
  • katrs balsotājs drīkst balsot tikai vienu reizi.

Balsojumi, kas pārkāps šos noteikumus, tiks anulēti.

Aicinām iepazīties ar nominētajiem notikumiem!

 

LBB valde

Leave a Comment

*Required fields Please validate the required fields

*

*