Aicinām piedalīties akcijā #LibdayLV 2017

2012. gadā Latvijas Bibliotekāru biedrības Jauno speciālistu sekcija (LBB JSS) aizsāka akciju Library Day in the Life jeb Viena diena bibliotēkas dzīvē. Šīs aktivitātes izcelsmes valsts ir ASV, taču 2012. gadā starptautiskais projekts notika pēdējo reizi. Tomēr Latvija turpina realizēt akciju Viena diena bibliotēkas dzīvē jau 6. gadu!

Šogad LBB JSS biedri ir nolēmuši nedaudz pamainīt akcijas noteikumus. Līdz šim vienas nedēļas garumā, konkrētā laika periodā, bibliotekāri interneta sociālajos portālos dalījās ar savas ikdienas notikumiem. Šogad akcija tiks izvērsta visas vasaras garumā! Projekta galvenā iecere paliek nemainīga (plašāka informācija par projektu pieejama šeit).

Aicinām ikvienu Latvijas bibliotēku sniegt savu ieguldījumu projekta veiksmīgā norisē. Fotografējiet, filmējiet un rakstiet stāstus, lai kolēģi no Latvijas bibliotēkām, topošie bibliotekāri un ikviens interesents iepazīstas ar bibliotēku ikdienas nebūt vienmuļo darbu norisi!

Bibliotēku darbinieki un nozares studenti, kuri dodas praksē kādā no Latvijas bibliotēkām, ir aicināti dalīties ar saviem stāstiem Facebook, Instagram, Draugiem.lv, Twitter, Youtube vai kādā citā brīvi izvēlētā interneta sociālajā vietnē.

Publicējot aprakstus, fotogrāfijas un video, neaizmirstiet pievienot tēmturi #LibdayLV_2017 !

2017. gada rudenī LBB JSS biedri apkopos bibliotekāru vasaras veikumu, rezultātā noskaidrojot aktīvākos stāstu publicētājus, kuri saņems balvas:

• simpātijas balvu no LBB JSS – ceļazīmi uz 4CanGurus 2018,
  • apvienoto simpātiju balvu no LBB un LNB Kompetenču attīstības centra – bezmaksas kursu apmeklējumu,
  • pārsteiguma balvas no mūsu atbalstītāja apgāda Mansards.

Lai reģistrētos 2017. gada LibdayLV dalībai, lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu!

Iedvesmai LBB JSS ir apkopojusi informāciju par iepriekšējo gadu dalībniekiem. Aicinām šo infografiku izmantot arī savās bibliotēkās.

Projekta koordinatore:
Krista Annija Lauberga