Ir ievēlēta jaunā LBB valde

2017. gada 24. aprīlī Latvijas bibliotekāru 12. kongresa laikā tika ievēlēta jaunā biedrības valde astoņu locekļu sastāvā, kuras darbības termiņš būs trīs gadi:

• Daiga Puķīte, Madonas novada bibliotēka (176 balsis);
  • Māra Jēkabsone, Latvijas Nacionālā bibliotēka (169 balsis);
  • Ilona Skorodihina, Preiļu Galvenā bibliotēka (161 balss);
  • Elīna Sniedze, Latvijas Universitātes Bibliotēka (150 balsis);
  • Krista Annija Lauberga, Cēsu Centrālā bibliotēka (150 balsis);
  • Dace Ūdre, Latvijas Nacionālā bibliotēka (149 balsis);
  • Madara Maslova-Konrāde, Bauskas Centrālā bibliotēka (148 balsis);
  • Daina Girvaite, Kuldīgas novada Pelču pagasta bibliotēka (140 balsis).

No kreisās: Krista Annija Lauberga, Daiga Puķīte, Madara Maslova-Konrāde, Daina Girvaite, Māra Jēkabsone, Elīna Sniedze un Dace Ūdre. Foto: L. Sniedze

Nākamajā valdes sēdē tiks izraudzīts un ievēlēts turpmākās valdes priekšsēdētājs. Revidenta pienākumus pildīs Evija Vjatere (Latvijas Nacionālā bibliotēka).

Iepriekšējās valdes sastāvs: Uldis Zariņš (Latvijas Nacionālā bibliotēka), Kristīne Pabērza (Starptautiskā bibliotēku asociāciju un institūciju federācija), Daiga Orbidāne (Salaspils novada bibliotēka), Laima Mirdza Ostele (Kuldīgas Galvenā bibliotēka), Astra Pumpura (Ventspils bibliotēka), Daiga Rokpelne (Valmieras bibliotēka), Evija Vjatere (Latvijas Nacionālā bibliotēka), Dace Ūdre (Latvijas Nacionālā bibliotēka). Revidents: Anda Lamaša (Latvijas Nacionālā bibliotēka).