Tiek izsludināta pieteikšanās uz LBB Novadpētniecības sekcijas vadītāja vietu

Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) izsludina pieteikšanos uz Novadpētniecības sekcijas vadītāja vietu.

LBB Novadpētniecības sekcija ir dibināta 1994. gada 9. novembrī, un ilggadēja tās vadītāja bija toreizējā LNB Bibliotēku dienesta galvenā bibliotekāre Inta Sallinene. Kopš 2018. gada sekciju vadīja Jelgavas pilsētas bibliotēkas Informācijas nodaļas vadītāja, šobrīd Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Informācijas un bibliotēku studiju nodaļas pasniedzēja Baiba Īvāne.

Galvenais Novadpētniecības sekcijas mērķis ir bibliotēku novadpētniecības darba veicināšana. Līdz šim sekcijai ir bijuši gan aktīvāki, gan ne tik aktīvi darba periodi, taču – tā kā novadpētniecība joprojām ir viens no galvenajiem bibliotēku darba virzieniem – sekcijas darbs tā veicināšanā ir turpināms. Lai to īstenotu, tiek gaidīts aktīvs sekcijas vadītājs, kura spēkos būtu izvērst sadarbību bibliotēku novadpētniecības darba veicināšanā.

Sekcijas vadītāja darbs ir brīvprātīgs, taču ieguvums – neatsverams: profesionāla pieredze, noderīgi kontakti, iedvesmojoša komunikācija un interesanti izaicinājumi.

Pieteikumus gaidīsim uz e-pastu bibliotekarubiedriba@gmail.com.

LBB valde