Beidzot, beidzot, beidzot – LBB pasākums LAMPĀ!

1. un 2. jūlijā Cēsīs notiks jau astotais sarunu festivāls LAMPA, un beidzot tā programmā iekļauts Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) organizēts pasākums – saruna “Vai ir vajadzīga bibliotēka laukos?”. Saruna notiks sestdien, 2. jūlijā, plkst. 19.30–20.30 uz Reģionu skatuves Cēsu pils parkā.

Tā kā LAMPAS vadmotīvs ir saruna, arī mūsu pasākums notiks sarunas veidā – uz sarunu ir aicināti bibliotekāri, pašvaldību pārstāvji, bibliotēku lasītāji, sadarbības partneri – ikviens, kuram ir viedoklis par to “Vai ir vajadzīga bibliotēka laukos?”.

Savu viedokli no skatves paudīs:

• Mārīte Purmale, Limbažu novada Viļķenes bibliotēkas vadītāja,
  • Astrīda Harju, Smiltenes novada pašvaldības priekšsēdētāja vietniece,
  • Klāvs Kalnačs, mūziķis, tulkotājs,
  • Māris Niklass, Strēlnieku apvienības valdes loceklis un Cēsu nodaļas vadītājs, aktīvs pilsonis.

Kāds ir tavs viedoklis par lauku bibliotēku tagadni un nākotni? Nāc – parunāsim!

Pasākums notiek ar Britu Padomes Latvijā finansiālu atbalstu.

LBB priekšsēdētāja
Māra Jēkabsone