Iespēja pieteikties eParaksta apmācībām

Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs katru mēnesi rīko publiskas apmācības par drošu elektronisko parakstu. Pagājušā gada apmācībās piedalījās vairāki bibliotekāri, un ir saņemtas atsauksmes, ka eParaksta apmācības noderētu arī citiem bibliotēku darbiniekiem. Lai veicinātu zināšanas un prasmes par elektroniskās parakstīšanas rīkiem, aicinām bibliotekārus piedalīties eParaksta apmācībās. Apmācības ir bez maksas un notiek apmēram vienu stundu “Microsoft Teams” platformā latviešu valodā.

Apmācībās iespējams uzzināt:

• kas ir e-Identitāte un kur to izmantot?
  • kā pārbaudīt un parakstīt dokumentus portālā eParaksts.lv, mobilajā lietotnē eParakstsLV un programmā eParakstītājs 3.0.?
  • kā iegūt un lietot eParaksta rīkus (eParaksts mobile, eID un eParaksts karti)?

Tuvākie apmācību datumi:

• 12. janvārī plkst. 15.00;
  • 28. janvārī plkst. 13.00;
  • 9. februārī plkst. 11.00;
  • 25. februārī plkst. 13.00.

Apmācības norisinās visa gada garumā, un ir iespējams vienoties par citu apmācību datumu. Pēc pieprasījuma rīkojam arī grupu apmācības sākot no 50 dalībniekiem.

Lai piedalītos apmācībās vai uzzinātu par nākamajiem apmācību datumiem, lūdzam nosūtīt dalībnieka e-pastu un vēlamo apmācību datumu uz e-pastu apmacibas@eparaksts.lv, lai varētu saņemt apmācību norises saiti.

Ja ir kādi konkrēti jautājumi par eParaksta iegūšanu vai lietošanu, aicinām tos iesūtīt, lai varētu iekļaut apmācību saturā.

Una Jirgensone
Korporatīvās komunikācijas daļas reklāmas vadītāja
Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs
E-pasts: una.jirgensone@lvrtc.lv