LBB Zemgales reģionālās nodaļas un Jelgavas pilsētas bibliotēkas seminārs “Noturīgais tango – augam kopā ar bibliotēku”

2020. gada 19. augustā Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) Zemgales reģionālā nodaļa un Jelgavas pilsētas bibliotēka ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Jelgavas pilsētas pašvaldības un Latvijas Bibliotekāru biedrības atbalstu rīkos ikgadējo reģionālo bibliotekāru semināru. Semināram aicināti pieteikties Zemgales reģiona bibliotekāri. Semināra “Noturīgais tango – augam kopā ar bibliotēku” saturu veidos divas lekcijas par šobrīd sabiedrībā aktuālām tēmām. Darbinieki iepazīs dizaina domāšanu kā jaunu pieeju procesu vadībā, ko vadīs kultūras nozares speciāliste, lektore Jolanta Borīte. Savukārt, psiholoģes Dainas Reinfeldes lekcijā semināra dalībnieki novērtēs psiholoģisko komfortu darba kolektīvā.

Semināra norises vieta būs Jelgavas novada Vircavas pagasta Vircavas tautas namā. Jau tradicionāli ceturto gadu pēc kārtas tiks pasniegta konkursa “Gada bibliotekārs Zemgalē 2020” balva, kas ir mākslinieces Asnates Zuteres roku darbs. Šogad ar atzinības balvu tiks novērtēts bibliotekārs, kurš bibliotēku nozarē strādā, vēlams, līdz desmit gadiem un kura pēdējo piecu gadu darbā vērojama dinamika, aizrautība, kvalitāte un jaunas idejas.

Dalības reģistrācijas forma semināram pieejama ŠEIT. Vietu skaits – ierobežots!

Semināra norisi atbalsta:

LBB Zemgales nodaļas vadītāja