LBB Vidzemes nodaļas 19. saiets-konference “Visi ceļi ved uz bibliotēku – daudzkrāsainu Gaismas pili” 2016. gada 12.-13. jūlijā Limbažu novada “Meža salās”

Krasas logo2016. gada 12.-13. jūlijā Limbažu novada Limbažu pagasta Tūrisma un atpūtas kompleksā “Meža salas” notiks LBB Vidzemes nodaļas 19. saiets-konference “Visi ceļi ved uz bibliotēku – daudzkrāsainu Gaismas pili“.

Pasākuma dalībniekus šogad sagaida ļoti krāsaina, iedvesmas un idejām bagāta programma. Saieta pirmajā dienā pieredzē un zināšanās par bibliotēkas funkcijām un mārketingu dalīsies Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors Andris Vilks. Sesijā par bibliotēku infrastruktūras jautājumiem plānotas divas prezentācijas – arhitekts Jānis Dripe stāstīs par projektu “10 skaistākās Latvijas bibliotēkas” un arhitekte Sarmīte Pāvilaite dalībniekus iedvesmos ar prezentāciju “Bibliotēku dizains – iedvesmai, attīstībai, sadarbībai”. Sesijā par inovācijām bibliotēkās Latvijas un ārzemju bibliotēku pieredzi prezentēs LNB Bibliotēku attīstības centra speciālistes Māra Jēkabsone un Ilze Kļaviņa, Gulbenes novada bibliotēkas direktore Antra Sprudzāne, Limbažu novada bibliotēkas Klientu apkalpošanas centra vadītāja Džulija Sniķere un Staiceles pilsētas bibliotēkas vadītāja Anita Strokša.

Pirmās dienas pēcpusdiena būs veltīta bērniem un pusaudžiem bibliotēkā. Plānotas divas praktiskas nodarbības, kuras vadīs psiholoģe Kristīne Mozerte un geštaltterapeite Elīna Zelčāne:

• Bērnu un pusaudžu agresīvas uzvedības mazināšana, pozitīva konfliktu vadīšana
  • Veiksmīgas komunikācijas principi darbā ar bērniem un pusaudžiem

Otrajā saieta dienā pie dalībniekiem viesosies Viborgas reģiona centrālās bibliotēkas direktore Irina Semjonova ar prezentāciju “No idejas līdz inovācijām Viborgā (Krievijā). Saietu noslēgs radošās ideju darbnīcas “Visi ceļi ved uz bibliotēku” prezentācijas un kopsavilkums.

Papildus profesionālās izaugsmes aktivitātēm saieta dalībniekus sagaida plaša kultūras un izklaides programma, kuras laikā ikvienam būs iespējams tuvāk iepazīt Limbažu novadu, ekskursijās viesoties Limbažu Galvenajā bibliotēkā, LGB Bērnu literatūras centrā, Limbažu muzejā, Oļega Auzera Dzīvā sudraba muzejā, Sabiedrības centrā “Lādes Vītoli”, Lādezera bibliotēkā, N.Bomja maiznīcā “Lielezers”, Jāņa Ulmja veselības augu dārzā, kā arī baudīt Limbažu pagasta pašdarbnieku sagatavotu priekšnesumu programmu.

Vidzemes nodaļas 19. saieta-konferences programma (PDF)

Pasākuma norisi atbalsta:

LGB logoLimbazi logoLimbaziGerbonisMezaSalas logoW logoLNBlogoLV_caurspidigs