Latvijas Bibliotekāru biedrība rīko diskusiju par 3td e-GRĀMATU bibliotēku

Ķīpsalas starptautiskās grāmatu izstādes 2020 ietvaros Latvijas Bibliotekāru biedrība sadarbībā ar Kultūras informācijas sistēmu centru un SIA “Tieto Latvija” rīko diskusiju par inovatīvu e-grāmatu lasīšanas platformu “3td e-GRĀMATU bibliotēka” (www.3td.lv), kas nodrošina iedzīvotājiem iespēju jebkurā laikā bez maksas lasīt e-grāmatas latviešu valodā tiešsaistē mobilajā viedierīcē vai datorā. Projektu vada Kultūras informācijas sistēmu centrs, par platformas tehnisko darbību rūpējas tehnoloģiju uzņēmums “Tieto Latvia”. Projekts tiek īstenots ciešā sadarbībā ar izdevniecībām un pašvaldību publiskajām bibliotēkām.

Diskusijā ““3td e-GRĀMATU bibliotēkas” veiksmes stāsts – ieguvumi lasītājiem, izdevējiem, autoriem” aicinām satikties ar e-GRĀMATU bibliotēkas tapšanā un attīstībā iesaistīto partneru pārstāvjiem, lai uzzinātu, kādi ir tās pirmā darba gada rezultāti, iesaistīto apgādu pieredze un secinājumi, kā arī pārrunātu e-GRĀMATU bibliotēkas nozīmi grāmatniecības un bibliotēku nozarei.

Diskusijā piedalīsies pārstāvji no Kultūras ministrijas, Kultūras informācijas sistēmu centra, Latvijas Bibliotekāru biedrības, SIA “Tieto Latvija” un izdevniecībām “Zvaigzne ABC”, “Mansards” un AS “Latvijas Mediji”. Diskusija notiks Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu zālē piektdien, 28. februārī, plkst. 13.00–14.00.

Laipni aicināti visi interesenti!

 

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Bibliotekāru biedrības Vidzemes nodaļas vadītāja
Olga Kronberga

Leave a Comment

*Required fields Please validate the required fields

*

*