LBB Vidzemes nodaļas reģionālais seminārs 2018. gada 5. decembrī Valmierā

2018. gada 5. decembrī Valmieras bibliotēkā, Valmierā, notiks Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) Vidzemes nodaļas reģionālais seminārs, kurā aicināti piedalīties LBB Vidzemes nodaļas grupu vadītāji un Vidzemes reģiona bibliotēku vadošie speciālisti no Alūksnes, Madonas, Gulbenes, Ogres, Cēsis, Valkas un Limbažu novadiem.

Semināru ar LBB un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu rīko LBB Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras bibliotēku.

Tiks apspriests LBB Vidzemes nodaļas 2019. gada darba plāns un gatavošanās lielākajam Vidzemes nodaļas gada notikumam – 22. vasaras saietam-konferencei, kura 2019. gada jūlijā tiek plānota Gulbenē. Kamēr LBB Vidzemes nodaļas valde strādās pie aktuāliem nodaļas jautājumiem, Valmieras bibliotēka uzņems kolēģus no Vidzemes reģiona bibliotēkām, lai pavadītu dienu, daloties vērtīgā darba pieredzē.

Semināra norisi atbalsta:

Ziņu sagatavoja: