LBB Latgales nodaļas bibliotekāru konference 2018. gada 28. septembrī Krāslavā

Latvijas Bibliotekāru biedrības Latgales nodaļa un Krāslavas novada centrālā bibliotēka šī gada 28. septembrī Krāslavā, Krāslavas pils staļļos – Amatu mājā – organizē Latgales novada bibliotekāru konferenci “Nemateriālā mantojuma popularizēšana Latgales bibliotēkās”.

Dalībnieku ierašanās no plkst. 9.30 līdz 10.00.

Konferences laikā dalībniekiem būs iespēja piedalīties daudzveidīgajās aktivitātēs nemateriālā mantojuma izzināšanai un popularizēšanai Latvijas simtgades svinību ietvaros:

• tikšanās ar grāmatu autoriem, biedrības “Latgales kulinārā mantojuma centrs” pārstāvjiem un muzeja speciālistiem, stiprinot saikni ar bibliotekāriem vietējās teritorijas iepazīšanai, profesionālai pilnveidei un sadarbībai novadpētniecības jomā;
  • vienotu vērtību, paražu, zināšanu un prasmju izzināšana;
  • kultūras programmā tiks piedāvāta romantiska atpūta pastaigā pa Krāslavas pils parka celiņiem, baudot unikālo skatu uz Daugavas lokiem maģiskās mūzikas skanējumā!

Programma (PDF)

Uz tikšanos Krāslavā – pilsētā Daugavas lokos!

Žaneta Moiseja
Krāslavas novada centrālā bibliotēka