Tiek izsludināta brīvprātīgo pieteikšanās Latvijas Bibliotēku festivāla 2018 norises atbalstam

Latvijas Bibliotēku festivāls ir divu dienu svētki visiem Latvijas bibliotekāriem, un Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) to organizē nu jau trešo gadu. Latvijas Bibliotēku festivāla 2018 pirmajā dienā – 17. aprīlī – notiks Latvijas bibliotekāru 19. konference, savukārt festivāla otrajā dienā – 18. aprīlī – Bibliotēku ideju tirgus.

Lai nodrošinātu veiksmīgu festivāla norisi, LBB meklē brīvprātīgos, kas var uzrakstīt kopsavilkumu par kādu no festivāla daļām, tulkot, fotografēt, uzņemt video, rakstīt rēķinus, kā arī palīdzēt pie dalībnieku reģistrācijas un profesionālās pilnveides apliecinājumu izdales, sinhronās tulkošanas austiņu izsniegšanas, kopsapulces, Gada balvas pasniegšanas, diskotēkas un ideju tirgus organizēšanas darbiem.

Par sniegto brīvprātīgā darba atbalstu piedāvājam:

• bezmaksas dalību lielākajā Latvijas bibliotēku nozares pasākumā;
  • bezmaksas pusdienas (17. aprīlī);
  • jaunu un interesantu darba pieredzi;
  • noderīgus kontaktus studiju un karjeras plānošanai;
  • apliecinājumu par paveikto darbu.

Brīvprātīgo pieteikumus pieņemam līdz 12.04.2018. saitē: https://ej.uz/atbalsts_BF_2018_norisei.

Latvijas Bibliotēku festivāla norisi atbalsta:

Brīvprātīgo darbu koordinē:
Dace Ūdre, LBB valdes priekšsēdētājas vietniece