Latvijas valsts apbalvojumus šogad saņem trīs Latvijas Bibliotekāru biedrības biedri

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 4. maijā, Melngalvju namā notika Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta pasniegšanas svinīgā ceremonija. Par nopelniem Latvijas valsts labā apbalvojumus saņēma arī trīs Latvijas Bibliotekāru biedrības biedri: Dzintra Punga, Baiba Tormane un Inta Kušnere.

Par Atzinības krusta virsniekiem svinīgajā ceremonijā tika ieceltas:

• Kultūras un sabiedriskā darbiniece, Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas direktora vietniece, Jelgavas novada pašvaldību bibliotēku metodiskā darba vadītāja Dzintra Punga, apbalvojumu saņemot par nopelniem bibliotēku nozares darbā, lielo personīgo un profesionālo ieguldījumu reģiona bibliotēku tīkla attīstībā, informācijas sabiedrības veidošanā un pilsoniskas sabiedrības veidošanā Zemgales reģionā.
  • Bauskas Centrālās bibliotēkas direktore Baiba Tormane, apgalvojumu saņemot par nopelniem bibliotēku nozares darbā, lielo personīgo un profesionālo ieguldījumu bibliotēku tradicionālās lomas attīstībā, kultūras un zinātnes vērtību apkopošanā, saglabāšanā un popularizēšanā.

Par Atzinības krusta kavalieri svinīgajā ceremonijā tika iecelta:

• Ludzas pilsētas galvenās bibliotēkas direktore, Latvijas Bibliotekāru biedrības Latgales nodaļas vadītāja Inta Kušnere, apbalvojumu saņemot par nopelniem bibliotēku nozares darbā, būtisko ieguldījumu sabiedrības integrācijas procesu veicināšanā Austrumlatgalē, ieguldījumu kultūrvides kopšanā, kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā un popularizēšanā.

Apsveicam un lepojamies!