Pieteikšanās LBB pieredzes apmaiņas braucienam uz Dānijas bibliotēkām 2018. gadā

Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) izsludina pieteikšanos pieredzes apmaiņas braucienam uz Dāniju 2018. gada 11.–18. augustā. Profesionālajā vidē Dānija ir pazīstama ar savām skaistajām un modernajām bibliotēkām, netradicionālajām darba metodēm un inovatīvajiem pakalpojumiem. Brauciena laikā plānots apmeklēt šādas bibliotēkas: Dānijas Karaliskā (Nacionālā) bibliotēka jeb Melnais dimants, Kopenhāgenas pilsētas bibliotēka, Orhūsas publiskā bibliotēka un kultūras centrs “Dokk1”, Herningas Centrālā bibliotēka, Billundas bibliotēka un Sonderborgas bibliotēka.

Braucienu pēc LBB pieprasījuma organizē tūrisma firma “Balt-GO”. Brauciena profesionālo saturu nodrošina LBB valde. Pēc brauciena tiks saņemts profesionālās pilnveides apliecinājums.

Ja braucienam pieteiksies pietiekams skaits akadēmisko bibliotēku pārstāvju, tiks rasta iespēja apmeklēt arī vismaz dažas Dānijas akadēmiskās bibliotēkas.

Brauciena apraksts un plašāka informācija par braucienu (PDF).

Pieteikšanās elektroniski, aizpildot tiešsaistes pieteikuma formu.

Kontaktinformācija jautājumiem par braucienu:
“Balt-Go” ekskursiju vadītāja Līga Pommere
tel. 29408385, e-pasts: liga.pommere@balt-go.lv