Atvērta pieteikšanās nominācijai “Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2023”

Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) izsludina pieteikumu pieņemšanu nominācijā “Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2023”.

Nominācijas mērķis ir atcerēties, izcelt un godināt, kā arī apkopot un saglabāt vēsturei nozīmīgākos notikumus Latvijas bibliotēku nozarē, pievērst uzmanību bibliotēku darbam un popularizēt to, demonstrēt bibliotēku sniegumu un ieguldījumu nozares, sabiedrības un valsts attīstībā. Ikviens Latvijas bibliotekārs ir aicināts iesniegt pieteikumu, aizpildot anketu tiešsaistē.

Nominēt var gan valsts mēroga, gan reģionāla līmeņa, gan vietējas nozīmes notikumus. Pieteikumu skaits no katra bibliotekāra vai bibliotēkas nav ierobežots, un pieteikt var jebkuru notikumu no jebkuras bibliotēkas vai nozares kopumā. Papildus atgādinām, ka nominācijai piesakāmi tikai 2023. gadā īstenotie notikumi.

Gada notikuma pieteikumi tiks pieņemti līdz 2024. gada 27. martam, tad tie tiks apkopoti sarakstā un nodoti tiešsaistes balsošanai. Atbilstoši balsojumam tiks izveidots nozīmīgāko notikumu saraksts.

Arī šogad “Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2023” tiks pasniegta visvairāk balsis ieguvušajam notikumam trīs kategorijās: vietējas nozīmes bibliotēkas organizēts notikums, reģiona galvenās bibliotēkas organizēts notikums, valsts nozīmes bibliotēkas organizēts notikums.

LBB Gada balva 2023 tiks pasniegta Latvijas bibliotekāru konferencē “Bibliotēkas un lasīšana” Latvijas Nacionālajā bibliotēkā šī gada 23. aprīlī.

Gan notikumu pieteikšana, gan balsojums par tiem notiks saskaņā ar 2024. gada 14. februāra LBB valdes sēdē apstiprināto Latvijas bibliotekāru biedrības gada balvas nominācijas “Gada notikums Latvijas bibliotēkās 2023” nolikumu.

Aicinām pieteikt gan savus notikumus, gan citu paveikto!

Pieteikumu iesniegšanas veidne

Nolikums (PDF)

Informāciju sagatavoja:
LBB valdes priekšsēdētāja
Rūta Bokta

 

Leave a Comment

*Required fields Please validate the required fields

*

*