Latvijas skolu un bērnu bibliotekāru lasītpatikas forums Siguldā

Latvijas Nacionālā bibliotēka, Latvijas Bibliotekāru biedrība un Siguldas novada pašvaldība aicina skolu un bērnu bibliotekārus satikties 2024. gada 13. martā kultūras centrā “Siguldas devons” Latvijas skolu un bērnu bibliotekāru lasītpatikas forumā.

Foruma mērķis: iedvesmot Latvijas bibliotekāro sabiedrību rosināt bērnu un jauniešu patiesu interesi par lasīšanas prieku, iekļaujoties programmas “Latviešu grāmatai 500” 2024. gada tēmā – bibliotēkas un lasīšana.

Foruma organizētāji aicina šo dienu izbaudīt, domājot un runājot par lasītpatiku, kā arī baudīt citas kultūras aktivitātes, ko piedāvā Siguldas pilsēta.

Foruma dienas rīts iesāksies ar kaligrāfijas un papīrmākslas darbnīcām, kā arī foruma dalībniekiem būs iespēja izvēlēties vienu no paralēlajām aktivitātēm, kurā piedalīties. Visas dienas garumā varēsiet satikt kolēģus, tīkloties interesantās sarunās un iedvesmoties no citu stāstiem un satikšanās iespējām.

Foruma programma

Pieteikšanās forumam ir slēgta, jo dalībnieku skaits ir sasniedzis maksimālo.

Par dalību forumā tiks izsniegti apliecinājumi. Apliecinājumi tiks izsūtīti elektroniskā formā mēneša laikā.
Foruma dalībniekiem ir iespēja pasūtīt pusdienas un baudīt tās pusdienas pārtraukumā pasākuma norises vietā – kultūras centra “Siguldas devons” telpās. Pusdienas var pasūtīt, reģistrējoties forumam.

Forums notiek norišu cikla “Latviešu grāmatai 500” ietvaros ar LR Kultūras ministrijas, Latvijas Nacionālās bibliotēkas, Siguldas novada pašvaldības un Latvijas Bibliotekāru biedrības atbalstu.

Foruma organizatoru vārdā
Ilze Kļaviņa
Bibliotēku attīstības centrs
Latvijas Nacionālā bibliotēka | Attīstības departaments
+371 67716045 | ilze.klavina@lnb.lv | www.lnb.lv

Leave a Comment

*Required fields Please validate the required fields

*

*