LBB simtgades festivāls jau pavisam drīz!

2023. gada 25.–26. aprīlī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Mūkusalas ielā 3, Rīgā, notiks Latvijas Bibliotēku festivāls “Svinam kopā! LBB 100”. Šī gada festivāls tiks aizvadīts LBB simtgades zīmē un piedāvās vairākas vērienīgas un iedvesmojošas aktivitātes.

25. aprīlī notiks Latvijas bibliotekāru 14. kongress – LBB simtgades konference, kuras laikā būs klausāmas prezentācijas par LBB vēsturi un tiks ievēlēta jauna LBB valde un revīzijas komisija. Dienu noslēgs kopīga fotografēšanās, LBB simtgades kūkas baudīšana un LBB Gada balvas 2022 pasniegšana. 26. aprīlī pulcēsimies uz ideju apmaiņu Bibliotēku ideju tirgū, kā arī ķersim azartu Bibliotekārajās prāta spēlēs.

Festivāla programma (PDF)

Lai piedalītos festivālā, lūdzam aizpildīt tiešsaistes reģistrācijas formu līdz 21. aprīlim. Dalība festivālā – bez maksas.

Daloties ar informāciju par festivālu sociālajos medijos, aicinām izmantot tēmturi #LBB100

Tiekamies festivālā! Aicinām sagaidīt LBB simtgadi kopā!

Ziņu sagatavoja:
LBB valde