Bibliotekāri raidījumā “Veiksme. Intuīcija. Prāts”

Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB) 2023. gadā atzīmē 100 gadus kopš dibināšanas. Laiki mainās, bet bibliotekāri joprojām ir gatavi izmēģināt ko jaunu. Lai izaicinātu sevi un gūtu jaunu pieredzi, kā arī popularizētu aizraujošo bibliotekāra profesiju un LBB simto jubileju, četras LBB komandas piedalījās LTV1 erudīcijas spēlē “Veiksme. Intuīcija. Prāts”.

Latvijas bibliotekāri – LBB biedri – spēlē “Veiksme. Intuīcija. Prāts”. Foto no LBB arhīva

Spēlē piedalījās:

1. komanda

Elīna Veļa (kapteine), LBB valdes priekšsēdētājas vietniece, Rīgas Stradiņa universitātes bibliotēka,

Gunta Grundmane, LBB valdes locekle, Kuldīgas Galvenā bibliotēka,

Liene Kainaize, LBB valdes locekle, Ciemupes bibliotēka;

2. komanda

Mārtiņš Lagzdons (kapteinis), bijušais LBB Kurzemes nodaļas vadītājs, Kursīšu bibliotēka-informācijas centrs,

Dace Rempe, Ikšķiles pilsētas bibliotēka,

Mārīte Purmale, Gada bibliotekārs 2021, Viļķenes bibliotēka;

3. komanda

Aiga Volkova (kapteine), bijusī LBB Zemgales nodaļas vadītāja, Pārlielupes bibliotēka,

Linda Langenfelde, Jelgavas pilsētas bibliotēka,

Andra Poota, Jelgavas pilsētas bibliotēka;

4. komanda

Rūta Bokta (kapteine), Jauno speciālistu sekcijas vadītāja, Gulbenes novada bibliotēka,

Daiga Raļļa, Olaines 2. vidusskolas bibliotēka,

Anita Šābele, Rīgas 45. vidusskolas bibliotēka.

Spēli skatieties LTV1 27. martā, 3. aprīlī un 10. aprīlī plkst. 21.05. Raidījumu būs iespējams noskatīties arī LTV1 videoarhīvā.

Paldies spēles radošajai komandai par uzņemšanu!

Svinam kopā! #LBBsimts