“Viena diena bibliotēkas dzīvē” 2022

Pavisam drīz jau klāt gada sirsnīgākie svētki – Ziemassvētki, kad būsim kopā ar saviem mīļajiem, baudīsim ziemas priekus un plānosim nākamā gada darbus.

Bet līdz tam vēl jāizdara kāds radošs darbiņš – jāpiedalās ikgadējā Latvijas Bibliotekāru biedrības Jauno speciālistu sekcijas organizētajā akcijā “Viena diena bibliotēkas dzīvē.” Akcija norisināsies no 2022. gada 19. decembra līdz 31. decembrim. Šajā laikā dalībnieki aicināti publicēt ziņas bibliotēku sociālo kontu profilos un arī tīmekļvietnēs, izmantojot tēmturi #LibdayLV_2022.

Šogad akcijas dalībnieki aicināti parādīt to, kā bibliotēkās tiek atzīmēti Ziemassvētki. Parādīt var visu, kas saistās ar svētkiem – gatavošanās procesu, svētku svinēšanu, kā arī citas aktualitātes, kas raksturīgas Ziemassvētkiem. Uzbursim svētku sajūtu katrs atsevišķi un visi kopā, lai radītu viens otram iedvesmu un prieku visam nākamajam gadam!

Dalībnieki aicināti būt radoši, parādot Ziemassvētku svinēšanu no dažādām pusēm. Var veidot ierakstus, dienasgrāmatas, foto kolāžas un video apskatus, izmantot dažādus komunikācijas kanālus, kā arī brīvi izvēlēties piedalīšanās laika ilgumu.

Akcijas dalībniekiem lūgums pieteikt savu dalību, aizpildot reģistrācijas anketu (anketa būs atvērta līdz 31.12.2022.).

Akcijas norisi atbalsta: Latvijas Bibliotekāru biedrība, Valsts kultūrkapitāla fonds.

 

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Bibliotekāru biedrības Jauno speciālistu sekcijas
vadītāja Rūta Bokta

Leave a Comment

*Required fields Please validate the required fields

*

*