LBB Zemgales reģiona bibliotekāru vasaras seminārs “Bauskas sirdī atrodi meklēto!”

2022. gada 24. augustā Bauskas Centrālā bibliotēka organizē Zemgales reģiona bibliotekāru vasaras semināru “Bauskas sirdī atrodi meklēto!”, kas norisināsies Bauskā. Seminārā aicināti piedalīties Bauskas, Dobeles un Jelgavas reģionu bibliotēku speciālisti.

Semināra mērķis – iedvesmoties un radoši sagatavoties rudens darba cēlienam, veicināt Zemgales bibliotekāru sadarbību un vienotību.

Semināra apraksts:
Bauskas ainaviskās un kultūrvēsturiskās bagātības – interaktīvs ceļojums Bauskas vecpilsētā ar iespēju aizraujoši un radoši veicināt Zemgales bibliotekāru koleģiālo garu un iepazīt citādu Bauskas vecpilsētu. Interaktīvā ceļojuma ietvaros, ar prieku un meklētāja azartu 2 stundu garumā bibliotekāru komandām būs jāapmeklē vairāki kontrolpunkti, šajos punktos gaidīs dažādi uzdevumi: atrast un nofotografēt interesantus objektus, atbildēt uz jautājumiem, atrisināt prāta mežģus un pildīt citus interesantus, radošus uzdevumus. Komandas tiks izveidotas, ierodoties semināra atklāšanas vietā, Dambja ielā 2. Kas būs nepieciešams komandai?

  • Uzlādēts viedtālrunis ar instalētu Whatsapp aplikāciju.
  • Pats galvenais – labs noskaņojums.
  • Ērts apģērbs un apavi.

Sākums mūs atrod pats – literāri muzikāla programma Bauskas Centrālās bibliotēkas pagalmiņā mūziķa Kārļa Kazāka izpildījumā. Kārlis Kazāks plašākai Latvijas sabiedrībai zināms kā dziesminieks, muzikālās ekspedīcijas “Velomūzika” rīkotājs, latviešu valodas izlokšņu pētnieks – Latvijas vietu, dialektu un kultūras pazinējs, tagad arī grāmatas autors. “Sākums mūs atrod pats…” – stāsts par cilvēkiem, ceļu un Latvijas vietām.

Semināra programma (PNG)

 

Informāciju sagatavoja:
Bauskas Centrālās bibliotēkas direktores vietniece
Santa Gudža

Leave a Comment

*Required fields Please validate the required fields

*

*