Latvijas bibliotekāru 17. konference (LatBib17)

Dinamiskas bibliotēkas: piekļuve, attīstība un pārmaiņas

2015. gada 13. oktobrī

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Mūkusalas ielā 3, Rīgā

 

Darīt to pašu, ko vienmēr, un cerēt, ka būs cits rezultāts, ir neprāts! – Alberts Einšteins

 

Mēdz teikt, ka viena no vispastāvīgākajām lietām dzīvē ir pārmaiņas. Mēs nerimstoši runājam par pārmaiņām, īpaši jauno tehnoloģiju kontekstā, un teiciens “Mainies, vai tiksi nomainīts!” tiek attiecināts gan uz mums, bibliotekāriem, gan uz mūsu bibliotēkām. Bet vai tiešām visu laiku jāmainās?

Atbildes uz jautājumiem “kā esam mainījušies”, “kad tiešām vajag un kad nevajag mainīties”, “kādā attīstības posmā esam un kādas idejas tikai plānojam īstenot” meklēsim Latvijas bibliotekāru 17. konferencē “Dinamiskas bibliotēkas: piekļuve, attīstība un pārmaiņas”.

Konference notiks š.g. 13. oktobrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas konferenču centrā.

Konferenci sāksim ar bibliotēku ideju tirgu, kur katram no mums būs iespēja gan uzzināt par kolēģu paveikto, gan dalīties savā pieredzē un pastāstīt par saviem projektiem, izstādēm, veiksmes stāstiem un citiem gadījumiem un atgadījumiem mūsu bibliotēkās.

Dienas otrajā daļā atvēlēsim laiku iesaistošām, interaktīvām un radošām nodarbībām, darbnīcām un diskusijām par aktuāliem bibliotēku darbības jautājumiem. Tajās konferences dalībniekiem būs iespēja iesaistīties pieredzes apmaiņā, dalīties ar savām idejām un gūt iedvesmu jaunām aktivitātēm.

Konferences noslēgumā atskatīsimies uz Latvijas Bibliotekāru biedrības paveikto un ieskatīsimies tās nākotnes vīzijās.

 

Latvijas bibliotekāru 17. konference notiks vienlaikus ar Baltijas bibliotekāru 10. kongresu “Bibliotēkas sabiedrībā”, kas Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks š.g. 12.–13. oktobrī. Tā būs lieliska iespēja satikt un dalīties pieredzē ar mūsu kolēģiem no Igaunijas, Lietuvas un citām valstīm.

Konferences programma (PDF)